Зв'язатися

Сервіси
UA
RU

Доставка та оплата

Способи доставки
Забрати із шоуруму (тільки Київ)
Замовляйте на сайті – забирайте на місці. Якщо зручно, можна придбати покупку особисто в магазині. Для цього необхідно лише оформити замовлення на сайті та звернутись за адресою:
м. Київ, вул. Воздвиженська, 21-23
Вартість – безкоштовно.
Термін доставки наступного дня з 13:00 до 20:00 (крім суботи та неділі, у такому разі доставка переноситься на понеділок).
Послуги "Нова Пошта"
Скориставшись послугами служби доставки "Нова пошта", ви зможете отримати посилку в найкоротші терміни, вказавши номер найближчого відділення у вашому населеному пункті. Оплата проводиться відповідно до умов підприємства перевізника.
Вартість доставки до відділення - безкоштовно
Вартість доставки кур'єром - безкоштовно
Вартість доставки до поштомату - безкоштовно
Зазвичай, відправка відбувається протягом 1 дня. Точну дату доставки товару Вам повідомить менеджер інтернет-магазину під час оформлення замовлення або дивіться в карточці товару.
Експрес-доставка кур’єром iPOST (м. Київ)
Обираючи кур’єрську доставку від сервісу iPOST, ви зможете отримати свою покупку за вашою адресою вже за декілька годин! Замовити доставку можна на попередньо сплачене замовлення.
Вартість експрес-доставки кур’єром iPOST – 149 грн
Доставка відбувається протягом 2-3 годин. Доступна щодня у проміжку між 10.00 та 19.00.
Способи оплати
Готівкою
Такий спосіб оплати можливий у магазині та при отриманні замовлення у кур'єра. Оплата провадиться лише у гривні – національній валюті. Чек, що підтверджує покупку, видається обов'язково кожному покупцю.
Безготівкова оплата
При оформленні замовлення можна вибрати спосіб "Безготівкова оплата". Після обробки замовлення Ви отримаєте на пошту рахунок-фактуру. Її можна сплатити у будь-якому відділенні банку або за допомогою Вашого розрахункового рахунку.
Банківською карткою на сайті
За допомогою будь-якої банківської картки Visa або MasterCard на сайті можна здійснити швидку оплату замовлення. При оформленні покупки, обравши спосіб "Оплата карткою", Ви перейдете на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.
Накладений платіж
Оплата післяплатою здійснюється після перевірки посилки на цілісність утримання, його належного стану, після прибуття її на місце призначення. Комісія за накладений платіж сплачується продавцем.
Оплата частинами
Оформити покупку товару з оплатою частинами можна цілодобово в нашому Інтернет-магазині. Миттєве оформлення, немає необхідності мати паспорт, ІПН, довідку про доходи, повна відсутність або мінімальна комісія в розстрочки - все це робить оплату частинами доступним, вигідним і популярним методом оплати.
Миттєва розстрочка
У нашому інтернет магазині ви можете купити дорогі товари в розстрочку, на більш тривалий термін - до 24 місяців з мінімальною комісією. Плата за сервіс становить 2,9% від суми купівлі та списується разом із щомісячним платежем за сервіс.