Зв'язатися

Сервіси
UA
RU
Код: 63860
Артикул: HHR14B

Миючий пилосос Dreame H12

22 999₴-35%
14 999₴
Немає в наявності
Замов дзвінок
Короткі характеристики Всі характеристики
Наявність бортів у щітки
З одного боку
Спосіб самоочищення
Миття щіток
Режими прибирання
Автоматичний, Збір Рідин
Особливості
Автоматичний режим і режим всмоктування, Валик-щітка для очищення країв, Голосові підказки
Всі характеристики
Основні технології До опису товару
Акумулятори з максимальною автономністю
Акумулятори з максимальною автономністю
5 рівнів фільтрації
5 рівнів фільтрації
Автоматичне самоочищення
Автоматичне самоочищення
Щітка без борту з одного боку
Щітка без борту з одного боку
Розумний датчик забрудненості
Розумний датчик забрудненості
Інтелектуальне управління
Інтелектуальне управління
До опису товару

Огляд

banner
Акумуляторний миючий пилосос Dreame H12 Wet&Dry Vacuum Cleaner
Багатофункціональний пилосос для регулярного прибирання та підтримки покриття для підлоги вашого житла в чистоті. Девайс здатний проводити два види прибирання одночасно, а саме всмоктувати сухі частинки та промивати покриття для підлоги від плям, пролитих рідин та інших забруднень. Комплектні аксесуари полегшують обслуговування про чищення девайсу після прибирання. Серед усіх особливостей та характеристик пристрою варто виділити кілька ключових:
 • два види прибирання одночасно
 • час роботи від акумулятора до 35 хвилин
 • висока потужність всмоктування
 • функція прибирання рідин
 • окремі баки для води
 • зручна конструкція
 • підходить для чищення будь-яких плоских покриттів підлоги
 • база для заряджання та очищення
Одночасне вологе та сухе прибирання
Пилосос розроблений та сконструйований спеціально для проведення сухо та вологого прибирання одночасно. Такий функціонал дозволяє краще очищати покриття для підлоги, легше очищати в'їлися плями, збирати пролиті рідини. Однак також можна застосовувати пилосос тільки для сухого чищення, коли нема потреби проводити вологе прибирання. Для чищення необхідно наповнити резервуар для чистої води та можна розпочинати процес прибирання. Все зібране сміття та рідини накопичуються в окремому контейнері для відпрацьованих рідин та сміття.
descr img
Функція прибирання рідин
Пилосос Dreame H12 здатний не тільки мити та пилососити підлогу, але й всмоктувати розлиті рідини з покриття для підлоги. Розлили сік, впустили сире яйце чи пролилася вода? Не питання, чи Dreame H12 допоможе вам швидко усунути забруднення.Щоб збирати рідини, виберіть режим стандартного всмоктування і збирайте рідини.
descr img
Вбудований регулятор потужності
Акумуляторний миючий пилосос Dreame H12 може автоматично підлаштовувати потужність всмоктування в залежності від складності прибирання. Таким чином ви отримуєте необхідну потужність під час прибирання, а також економите заряд акумулятора в тих місцях, де максимальна потужність була б вичерпною. Рівень забруднення відображається на вбудованому екрані, індикатори проінформують кольором світіння поточний рівень: зелений – мало, жовтий – середньо, червоний – складні забруднення.
descr img
Стандартна щітка з валиком, що обертається
Робочий валик має нестандартну конструкцію. Зазор між корпусом пилососа і початком валика настільки мінімальний, що не виникне потреби у додатковому прибиранні по краях підлоги. Валік проводиться впритул до кутів між підлогою та меблями або стінами. Під час прибирання миючий валик обертається та відтирає засохлі рідини, плями та інші забруднення.
descr img
Станція для зберігання, обслуговування та заряджання
У комплекті постачається зручна станція для зберігання пилососа, на якій вертикальний миючий пилосос Dreame H12 сам очищає валик та заряджає акумулятор. Вам залишається тільки спустошити контейнер із зібраними рідинами та сміттям та приступити до наступного прибирання. Насадка бази дозволяє зберігати аксесуари в одному місці.
descr img
Вбудована акумуляторна батарея та час роботи
Акумуляторний блок має ємність 4000 міліАмпер годинника і складається з 6 осередків. Такого акумулятора достатньо для прибирання до 35 хвилин часу або на очищення до 200 квадратних метрів площі.Зарядка проводиться на базі протягом 4-5 годин.
descr img
Зрозуміле налаштування та управління
Пилосос має вбудований екран на верхній панелі, за допомогою якого встановлюються необхідний режим роботи та чищення. Також екран відображає поточний рівень забруднення підлоги, заряд акумулятора та іншу корисну під час прибирання інформацію. Блок управління також оснащений функцією голосових підказок під час та після прибирання.
descr img
Відмінна продуктивність
Продуктивний мотор пилососа Dreame H12 виготовлений за безщітковою технологією, завдяки чому досягається високий показник сили всмоктування до 16000 Паскалів. Щітка, що обертається, покращує процес миття підлоги і дозволяє швидше відтирати плями, збирати рідини і пилососити.
descr img
banner
Міжнародні нагороди
Мета бренду — покращувати якість життя користувачів по всьому світу. Завдяки такому підходу Dreame посідає провідні позиції в галузі розумної побутової техніки для прибирання. Актуальний дизайн і високі технічні характеристики цих девайсів відзначені престижними міжнародними нагородами у сфері дизайну та споживчих товарів. А інновації компанії привертають все більше інвесторів для створення девайсів майбутнього.
Дизайн та зовнішність пилососа
Вертикальний миючий пилосос Dreame H12 виготовлений у стильному мінімалістичному дизайні. Форма корпусу повторює знайомі риси циліндра, усередині якого компактно розміщені всі електронні та механічні компоненти. Баки для рідин мають роздільну знімну конструкцію із прозорого пластику, завдяки чому можна зручно стежити за їх заповненням. А на універсальній зарядно-очисній станції можна зручно зберігати приладдя для чищення та обслуговування пилососа.
descr img
Комплектація
У компактній брендованій коробці поставляються такі компоненти:
 • основний блок пилососа Dreame H12
 • адаптер живлення
 • пляшка миючого засобу
 • додатковий миючий ролик
 • додатковий фільтр HEPA
 • щітка-йоршик для чищення пилососа
 • основна щітка пилососа
 • власники
 • зарядна станція
 • рукоятка пилососа
 • гарантійний талон та посібник користувача
banner